U nás najdete produkty od těchto výrobců

image
Italské slovíčko artigiana znamená kvalitní ruční řemeslnou práci. Od roku 1994 La Saponeria Artigiana vyrábí produkty pro "přírodní kosmetický" trh. Všechny produkty jsou výráběny podle přísných řemeslných postupů v průběhu kterých se používají pouze surové přírodní materiály jako jsou kokosový, nimbový, konopný, olivový a arganový olej.

--LA SAPONERIA ARTIGIANA--

image
Psal se rok 1899 kdy se poprvé zkombinovali vědomosti mistrů mydlářů a parfumérů a spolu s nadšením pro dokonalost a řemeslným uměním vytvořila společnost Cella exslusivní produkty pro gentlemany a profesionální barbery. V padesátých a šedesátých letech stoupl věhlas společnosti Cella a Felice, usměvavá ikona Cella produktů doprovází gentlemany při jejich holení po celém světě i dodnes.

--CELLA MILANO--

image
Příběh T.F.S. začíná v roce 1945, kdy byla v Itálii založena malá společnost vyrábějící přírodní mýdla na holení. V říjnu roku 1951 byla mýdla T.F.S. oceněna zlatou medailí za nejlepší produkty na holení na první Turínské výstavě. I v současnoti se T.F.S. drží starých technik a postupů s respektem k přírodě. Při výrobě mýdel používá pouze přírodní materiály rostlinného původu bez použití konzervačních látek a jejich trvanlivost zajišťuje ručním řemeslným procesem.

--Tcheon Fung Sing--

image
Společnost Omega byla založena v roce 1931 a za krátkou dobu se stala významných výrobcem produktů pro mokré holení. Společnost si zakládá na silné rodinné tradici a v jejím sortimentu můžeme najít vedle ručně vyráběných holících štětek z kančích a jezevčích štětin také vlastní řadu holící strojků a kosmetiky. Vysoká kvalita produktů je zajištěna hlubokými zkušenostmi získanými za několik desítek let tradiční výroby a pečlivým výběrem použitých surovin. Kromě Itálie je značka OMEGA přítomna po celém světě, a to i v zemích se silnou oborovou konkurencí.

--OMEGA--

image
TEK založil v roce 1977 Giulio Valsecchi a společnost od samého počátky kombinovala kvalitní materiály s inovativními výrobními postupy. Její produkty byly vystaveny v New Yorském Muzeum moderního umění a byly oceněny na mezinárodních výstavách Gran Design v Miláně. Výrobky TEK jsou 100% Made in Italy a vyznačují se vysokou kvalitou s zvláštní pozorností věnovanou designu a současným trendům a přitom nezapomínají na dávnou řemeslnou tradici.

--TEK--

image
Historie značky Weltmeister začíná 1. listopadu 1909, kdy v Solingenu 22 letý Otto Busch senior zakládá svoji vlastní dílnu. Břitvy a kadeřnické nůžky vyráběné pod obchodní značkou Weltmeister se po První Světové válce těšily vysokému uznání v odborných kruzích. V rozvoji společnosti pokračoval po druhé světové válce Otto Busch junior, který rozšiřoval nabídku prvotřídních produktů. Současný majitel značky pan Riza Zeybekler navázal na starou řemeslnou tradici a vyrábí vysoce kvalitní a funkční výrobky Made in Solingen pro kadeřnické salony i barber shopy.

--Weltmeister--

image
Označení výrobku Made in Solingen nese na výrobce vysoké nároky na kvalitu. Není tomu jinak ani u společnosti WSH Cutlery. Společnost s klasickou tradicí německého Solingenu se věnuje výrobě a distribuci unikátních výrobků z vysoce kvalitní oceli. Pod vlastními značkami Horstator a Solwa vyrábí vysoce výkoné kadeřnické strojky, které se svým zpracováním a použitými materiály lehce vyrovnají konkurenci světových značek.

--WSH CUTLERY--

image
Značka CERENA je synonimem vysoce kvalitních holičských nástrojů, které jsou vyráběny rodinnou společností v německém Solingenu od padesátých let minulého století. Tradiční řemeslné procesy jsou kombinovány s moderními technologiemi, které umožňují vytvořit kvalitní ostří s označením made in Solingen. Výroba je z 80 % založena na ručním opracování prvotřídní oceli zkušenými pracovníky.

--CERENA--

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)