Cella

Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)

Cella

rating

Cella dezinfekční gel na vousy 150 ml

179 Kč

Bez DPH: 148 Kč

Exkluzivní a unikátní péče pro vousy. Tento dezinfekční gel funguje jako antibakteriální a čistící prostředek a zároveň deodorant pro Vaše čisté a voň..

Cella

rating

Cella Šampón a kondicionér na vousy 200 ml

159 Kč

Bez DPH: 131 Kč

Pro každodenní rituál péče o Vaše vousy. Šampón a kondicionér v jednom od italského výrobce Cella  je mimořádně jemný a zajišťuje pročistění a zv..

Cella

rating

Dezinfekční gel na ruce IGELLA balení 250 ml

189 Kč

Bez DPH: 156 Kč

Dezinfekční gel na ruce Igella od italského výrobce Cella Milano. Koncentrovaná receptura s čajovníkovým olejem a  alkoholem pro každodenní ochra..

Cella

rating

Cella Gel před holením 75 ml

189 Kč

Bez DPH: 156 Kč

Gel před holením s provitaminem B je určený pro zjemnění vousů, usnadňuje klouzání holicí čepelky po kůži a zajišťuje hladké oholení bez podráždění...

Cella

rating

Cella Olej na vousy 100 ml

249 Kč

Bez DPH: 206 Kč

Díky exkluzivní receptuře obsahující přírodní oleje obohacené o vitamin E je olej na vousy od italského výrobce Cella nezbytnou každodenní pomocí při ..

Cella

rating

Pánský oválný kartáč na vousy CELLA

379 Kč

Bez DPH: 313 Kč

Nepostradatelný pro každodenní péči o všechny typy vousů a knírů. Kančí štětiny jsou vyztuženy kancem pro lepší rozčesávání i těch nejsilnějších a nej..

Cella

rating

Set Cella s balzámem po holení

479 Kč

Bez DPH: 396 Kč

Kompletní kosmetický balíček  od italského výrobce Cella pro mokré holení obsahující gel před holením s provitaminem B pro zjemnění vousů, mandlo..

Cella

rating

Cella Ochranný balzám na vousy 100 ml

279 Kč

Bez DPH: 231 Kč

Ochranný balzám pro styling a modelování vousů. Poskytuje intenzivní zvlhčení, zabraňuje podráždění a je zvláště doporučován v prvních týdnech pěstova..

Cella

rating

Ultimátní set pro vousáše Cella

859 Kč

Bez DPH: 710 Kč

Kompletní set pro vousáče do italského výrobce Cella. Obsahuje dezinfekční antibakteriální gel na vousy pro každodenní použití, jemný šampón s kondici..

Cella

rating

Cella Balzám po holení 100 ml

169 Kč

Bez DPH: 140 Kč

Balzám po holení proti podráždění s bambuckým máslem. Díky své inovativní krémové a lehké textuře uklidňuje a hydratuje pokožku, kterou chrání a při..

Cella

rating

Cella set na holení

699 Kč

Bez DPH: 578 Kč

Tento dárkový set Cella obsahuje mandlové mýdlo na holení, vodu po holení a holící štětku z kančích štětin...

Cella

rating

Cella Voda po holení 100 ml

199 Kč

Bez DPH: 164 Kč

Voda po holení s okamžitým osvěžením, zabraňuje zarudnutí. Silnou stránkou je jeho sofistikovaná vůně, aromatické a svěží propojení, klasická i mode..

Cella

rating

Cella mýdlo na holení mandlové 150 g

129 Kč

Bez DPH: 107 Kč

Mandlové krémové mýdlo na holení, které je podle jeho výrobce nejvíce zmiňované mýdlo mezi italskými blogery co do kvality a jeho vůně. Vyznačuje se..

Cella

rating

Cella Rychlý krém pro přesné holení 150 ml

129 Kč

Bez DPH: 107 Kč

Speciálně navrženo pro 2 různá použití:  Za prvé bez použití holící štětky pro extra rychlé oholení.  Za druhé díky své transparentní text..

Cella

rating

Cella mýdlo na holení 1 kg

379 Kč

Bez DPH: 313 Kč

Výjimečná mandlová vůně. To je charakteristika kilového balení krémového mýdla Cella.Extra čisté je slogan, který vždy doprovázel kultovní kilové vi..

Zobrazuji 1 až 15 z 15 (celkem stran 1)